Komfort i nowoczesność w kolorach ziemi z delikatną nutą loftu. Apartament Gdańsk GARNIZON

Właściciele tego ponad 70-metrowego mieszkania w Gdańsku Wrzeszczu, mieli absolutnie sprecyzowane preferencje i nieskończoną ilość pomysłów na aranżację i design wnętrza. Dzięki naszej efektywnej współpracy i kreatywności, udało się stworzyć finalną wersję projektu, wnętrze zostało uszyte na miarę. Wspólnie przeszliśmy przez wszystkie etapy projektu, począwszy od wypracowania samej wizualnej koncepcji, kończywszy na dokumentach wykonawczych, takich jak zmiany architektoniczne czy elektryczne, a projekt tego mieszkania, to kwintesencja wszystkich naszych pomysłów i koncepcji.  Owocna współpraca, kreatywność i doświadczenie, to po raz kolejny gwarancja spektakularnego i funkcjonalnego wnętrza. 

Wizualizacja:

MODERN CLASSIC i SOFT LOFT-PROJEKT PONAD 100 METROWEGO APARTAMENTU W RUMI

Wnętrze to zostało zaprojektowane dla wyjątkowej Pani Inwestor, która wymarzyła sobie styl Modern Classic, ale jednocześnie nutę Soft Loft w swoim biurze. Projektowana powierzchnia to ponad 100 metrów z wysokimi ścianami oraz skosami, które to stanowiły spore wyzwanie. Klientce zależało na materiałach najwyższej jakości, stąd też jodełka drewniana na podłodze, blaty kamienne w kuchni oraz zjawiskowe płytki w łazienkach. Cała aranżacja i projekt funkcjonalny to kwintesencja preferencji funkcjonalnych i stylistycznych Inwestorki,a ja cieszę się i jestem niezwykle dumna, że uczestniczyłam w tym projekcie.

Wizualizacja:

LUKSUSOWE WNĘTRZE W CZERNI I BIELI-APARTAMENT W SOPOCIE

To niezwykłe i spektakularne wnętrze, stworzone zostało jako oaza, do której Inwestorzy spoza Trójmiasta, będą wracać z wytęsknieniem i prawdziwą przyjemnością. Materiały i elementy wyposażenia apartamentu są najwyższej jakości, Inwestorom zależało na wyjątkowej estetyce, komforcie i funkcjonalności. 

Styl wnętrza zgodnie z preferencjami Inwestorów, to klasyka- w salonie, w łazience i sypialni z kolei- nowoczesność z nutą glamour.

Wizualizacja:

LUKSUSOWE WNĘTRZE W CZERNI I BIELI-APARTAMENT W SOPOCIE

To niezwykłe i spektakularne wnętrze, stworzone zostało jako oaza, do której Inwestorzy spoza Trójmiasta, będą wracać z wytęsknieniem i prawdziwą przyjemnością. Materiały i elementy wyposażenia apartamentu są najwyższej jakości, Inwestorom zależało na wyjątkowej estetyce, komforcie i funkcjonalności. 

Styl wnętrza zgodnie z preferencjami Inwestorów, to klasyka- w salonie, w łazience i sypialni z kolei- nowoczesność z nutą glamour.

Realizacja:

PRZYTULNIE, NOWOCZEŚNIE, FUNKCJONALNIE- dom pod Gdańskiem

Projekt wnętrza tego domu to zdecydowanie moja ogromna duma i satysfakcja. Wraz z Panią Inwestor, pracowałyśmy owocnie i efektywnie nad projektem przez ponad rok, a nasza współpraca była wyjątkowo zgodna.  Dom został zbudowany paręnaście lat temu, ale dopiero teraz, dzięki naszym wspólnym pomysłom, przeszedł całkowitą metamorfozę i stworzone zostało całkowicie nowe, wymarzone, przytulne i absolutnie funkcjonalne wnętrze. Zaprojektowana została całkowicie nowa instalacja elektryczna, hydrauliczna, zmieniony został cały układ funkcjonalny wraz z wszelkimi zabudowami stolarskimi. Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, wnętrze jest wyjątkowe, uszyte na miarę i cieszy właścicieli każdego dnia.

Wizualizacja:

Nowoczesność i luksus, czerń przeplatana drewnem i złotem, dopełniona niebanalnym oświetleniem. Projekt domu parterowego w Straszynie.

Wnętrze to stworzone zostało dla małżeństwa, które to już po raz kolejny, budowało dom. Mając doświadczenie, wiedzieli dokładnie czego chcą, jak ma wyglądać ich  wymarzona aranżacja. Od początku naszej współpracy, nie szukaliśmy innej kolorystyki, celowaliśmy w czerń, która miała zostać zaakcentowana możliwie jak największą ilością drewna oraz kamienną calacattą. 
Dobieraliśmy wspólnie formy, kształty, materiały, aranżowaliśmy przestrzeń zgodnie z preferencjami Inwestorów, a efektem naszej kreatywnej pracy jest to luksusowe wnętrze, nietuzinkowe, obłędnie piękne i niezwykle funkcjonalne.

Wizualizacja:

Zdjęcia po realizacji:

„Stylowo, kobieco, z nutą klasyki i luksusu”. Projekt salonu kosmetycznego „Beauty Home” w Gdańsku Wrzeszczu.

Projekt salonu kosmetycznego powstał dla przemiłej właścicielki, doświadczonego kosmetologa, której to zależało na przytulnym wnętrzu oraz by każda kobieta czuła się w nim komfortowo, przyjemnie, a także nieco luksusowo. „Dom Piękna” powstał z pasji do swojej pracy właścicielki, a wystrój salonu jest kwintesencją jej stylistycznych preferencji, na których opierałam się projektując to wnętrze. Zrozumiałyśmy się z klientką od samego początku współpracy, udało mi się zrealizować
wszystkie potrzeby aranżacyjne klientki i spełnić jej stylistyczne oczekiwania. Puste wnętrze starej wrzeszczańskiej kamienicy, zamieniłyśmy na piękną, przytulną i wyjątkowo kobiecą przestrzeń, gdzie delikatny róż przeplata się ze złotem na bazie ciemnego drewna, a w tle, jak przystało na kamienicę, zaaranżowane zostały klasyczne elementy wyposażenia. 

Stylowo i loftowo na kanwie drewna i szarości. Projekt Apartamentu Harmonia Oliwska

Projekt powstał dla pary młodych osób o sprecyzowanych preferencjach stylistycznych. Założeniem głównym była duża ilość drewna, przeplatana szarością z domieszką klasyki. Wszystkie zaaranżowane elementy wykończenia i wyposażenia apartamentu są najwyższej jakości, kładliśmy wspólnie duży nacisk na wysokiej klasy deskę drewnianą, nietuzinkowe drzwi wewnętrzne oraz blaty kamienne w kuchni i łazienkach. Ten projektowany ponad 100-metrowy apartament, dostosowany został do indywidualnych potrzeb Inwestorów i stylistycznych oczekiwań, w oparciu o produkty najwyższej jakości.

Zdjęcia po realizacji:

Wizualizacja:

Luksusowe wnętrze na bazie drewna i czerni. 80 m² w Gdyni Chwarzno Fort Forest

Od początku współpracy z Inwestorami, mieliśmy wyznaczone preferencje, klienci zdecydowanie wiedzieli czego chcą, a my pomogliśmy im to wszystko ubrać, zespolić, wyrysować i  ZAPROJEKTOWAĆ. Nadrzędną rzeczą było zaaranżowanie dużej ilości drewna na tle czerni, grafitu szarości z niewielkim akcentem zieleni. Miało być niebanalnie, ciemno lecz ciepło, przytulnie i luksusowo. Cel został osiągnięty, mieszkanie już po remoncie, cieszy widokiem swoich właścicieli.

Przytulnie, barwnie i funkcjonalnie. Nietuzinkowy projekt domu w zabudowie bliźniaczej w Pruszczu Gdańskim

Projekt ten jest zdecydowanie inny niż pozostałe, odważny, kontrastowy i pełen kolorów. Inwestorka uwielbia niebanalne zestawienia kolorystyczne i aranżacyjne, dlatego też, aby sprostać jej oczekiwaniom, zestawiałam ze sobą różne barwy, formy, kształty. Na pierwszy plan wysuwa się z pewnością ogromna ilość roślinności, która współtworzy styl tego wnętrza, a której Pani Inwestor jest absolutną miłośniczką. Aranżacja wnętrza to niepowtarzalna mieszanka klasyki ze stylem skandynawskim z domieszką boho, oparta na przemyślanym i dopasowanym do potrzeb klienta układzie funkcjonalnym.

Przytulnie i kobieco w pastelach. Aranżacja wnętrza mieszkania w Straszynie

Aranżacja wnętrza powstała dla zapracowanej mamy i córki- miłośniczki koni, które to marzyły o funkcjonalnym przearanżowieniu ich dotychczasowego wystroju. Cel był wyznaczony od początku naszej współpracy, miało być jasno, niezwykle przytulnie, z drewnem i w pastelowych odcieniach. Klientki wybrały docelowy układ pomieszczeń z wielu przeze mnie zaproponowanych oraz ostatecznie postawiły na kolory: miętę w pokoju córki  oraz ulubioną „kawę z mlekiem” w sypialni. Meble o białych frontach z dodatkami drewna, świetnie dopełniły całą aranżację.

Aranżacja wnętrza parteru w domu w zabudowie bliźniaczej

Aranżacja wnętrza parteru w domu w zabudowie bliźniaczej, stworzona została dla młodego małżeństwa z małym dzieckiem. Inwestorzy to ludzie mocno zapracowani, dlatego też większość tematów udało nam się ustalić zdalnie. Chcieliśmy stworzyć przestrzeń harmonijną, uporządkowaną, nie zakłóconą, ale przede wszystkim przytulną z jak najlepszym wykorzystaniem przestrzeni. Wprowadziliśmy parę zmian architektonicznych, zmieniliśmy projekt elektryki, zaprojektowaliśmy meble, zestawiliśmy delikatne kolory i uzyskaliśmy pożądane wnętrze. Efekt końcowy wyszedł zachwycająco. Zaprojektowana przestrzeń jest jasna, ciepła i dobrze zagospodarowana.

Projekt domowego biura oraz pokoju nastolatki w domu jednorodzinnym pod Gdańskiem

Wnętrze zostało stworzone dla przesymaptycznej pary Inwestorów, małżeństwa z trojgiem prawie nastoletnich dzieci. Oba pomieszczenia zostały zaprojektowane według preferencji, pokój córki miał być ascetyczny kolorystycznie z dużą dawką drewna, jednocześnie bardzo przytulny, gabinet natomiast, typowo męski, industrialny z naturalnym drewnem w tle. Cel został osiągnięty, klienci wybrali docelowy układ funkcjonalny, następnie wspólnie wypracowaliśmy wszystkie rozwiązania aranżacyjne.

Styl skandynawski z dużą ilością drewna rozjaśniony bielą i intensywną szarością. Projekt domu szeregowego w Borkowie

Aranżacja tego wnętrza została stworzona dla pary młodych, zapracowanych i niezwykle pozytywnych ludzi. Założeniem głównym, była duża ilość drewna, przeplatana szarością na tle śnieżnej bieli. Przestrzeń domu została wykorzystana w sposób maksymalny, każdy kąt został dobrze zagospodarowany i zaprojektowany. Wiele jest w tym projekcie, zabudów stolarskich, które stanowią bazę aranżacyjną całego wnętrza, a jednocześnie są doskonałym rozwiązaniem dla układu funkcjonalnego.

Nowoczesna łazienka z drewnem i bielą.

Projekt ten, powstał dla niezwykle serdecznego i kreatywnego małżeństwa, które zdecydowało się na przearanżowanie swojej dotychczasowej łazienki. Klienci postawili na płytki drewnopodobne w otoczeniu bieli. Cennym zabiegiem było również zaaranżowanie dużego lustra w celu optycznego powiększenia przestrzeni. Króluje tu zdecydowanie symetria, spójność i harmonia.

Wyjątkowy klimat mieszkania w Gdańsku. Stylowo, jasno i przytulnie w kolorach drewna i turkusu.

Projekt tego wnętrza został stworzony dla małżeństwa, które to już od lat,

planowało całkowity remont swojego mieszkania. Razem z klientami, stworzyliśmy przytulną i dobrze zagospodarowaną przestrzeń. Zmieniliśmy wszystkie elementy wyposażenia, dodaliśmy nowe punkty oświetleniowe. Turkus wraz z kolorem musztardowym, zdecydowanie tworzą klimat i stylistykę tej przestrzeni.

Przytulnie, elegancko i skandynawsko z wyraźnym akcentem czerni. Dom w Pruszczu Gdańskim

Nowa aranżacja i projekt parteru domu, planowana była przez klientkę już od dłuższego czasu. Inwestorka chciała zmienić dotychczasową aranżację, ale bez dużego remontu. Położyłyśmy duży nacisk na efektowne elementy wyposażenia oraz ciekawe zabudowy stolarskie. Wprowadziłyśmy kobiecą nutę w postaci różu i jasnego turkusu, a wszystko zaakcentowałyśmy czernią dla podkreślenia stylu i charakteru wnętrza.

Luksusowy apartament w Gdyni. Styl, wysoka jakość i unikatowość.​

Projekt tej przestrzeni tworzony był wraz z Inwestorką, przez parę ładnych miesięcy, klientka miała duży wpływ na postać projektu, dbała o każdy najmniejszy szczegół. Spędziłyśmy wiele wspólnego czasu przy wyborze najpierw odpowiedniego układu funkcjonalnego, następnie elementów wyposażenia. Poznałyśmy przy okazji wiele ciekawych rozwiązań, nowych produktów dostępnych na rynku. Inwestorka od początku stawiała na unikatowość, wysoką jakość elementów wyposażenia – materiałów/mebli itp., a także na funkcjonalność i użyteczność poszczególnych rozwiązań. Dziś mamy pewność, iż wnętrze to zostało idealnie zaprojektowane, każda przestrzeń apartamentu, została przemyślana i odpowiednio zagospodarowana.

Styl amerykański w jasnym i ciepłym wydaniu. Dom parterowy w Straszynie.

Projekt tego wnętrza został stworzony dla małżeństwa, przebywającego na stałe w Stanach Zjednoczonych. Konsultowałam się z klientami zdalnie, wszystkie ustalenia poczyniliśmy przez komunikator. Udało nam się, mimo różnic czasu, zaprojektować przytulne, jasne i eleganckie wnętrze, odpowiadające potrzebom klientów i spełniających ich szczególne wymagania. Klienci preferowali beż, biel mebli na kanwie drewna czyli wysokiej jakości deski podłogowej. Efekt pożądany został osiągnięty, piękne i stylowe wnętrze z dedykowanym układem i rozmieszczeniem w przestrzeni.

Przytulne skandynawskie wnętrze w kobiecym wydaniu. Mieszkanie w Gdańsku.

Aranżacja tej przestrzeni, stworzona została dla młodej, niezwykle sympatycznej, a jednocześnie konkretnej kobiety, z określonymi preferencjami i wyznaczonymi celami. Wnętrze miało być kobiece, stylowe, nieco skandynawskie, a przede wszystkim przytulne. Efekt z pewnością został osiągnięty, nasze wspólne wybory oraz owocna współpraca pomogła stworzyć dedykowany i szyty na miarę projekt.

Współczesny design w szarościach, zaakcentowany elementami drewna. Dom z poddaszem w Pruszczu Gdańskim.

     Projekt tego wnętrza został stworzony dla niezwykle sympatycznego i bardzo zapracowanego małżeństwa, z dwójką nastoletnich synów. Klientka od początku projektu, doskonale wiedziała czego chce, co się jej dokładnie podoba oraz jak ma wyglądać przestrzeń. Wspólnie wybierałyśmy poszczególne elementy wyposażenia, docelowy projekt kuchni i wszystkich pozostałych pomieszczeń. W projekcie wprowadziłyśmy nowe technologicznie rozwiązania, innowacyjne elementy wyposażenia, zmieniałyśmy także projekt instalacji elektrycznej (nowe punkty oświetleniowe oraz gniazdka elektryczne).

Cel został z sukcesem osiągnięty, Inwestorzy otrzymali dedykowany, docelowy i spełniający ich oczekiwania projekt wnętrza.

Kuchnia i łazienka inspirowane amerykańskim designem. Dom szeregowy pod Gdańskiem.

Aranżacja tej przestrzeni, tworzona była dla małżeństwa z mocno określonymi preferencjami. Miało być stylowo, elegancko, klasycznie i z charakterem. Wspólne decyzje oraz miła i rzeczowa współpraca, pozwoliły stworzyć projekt dwóch pomieszczeń, uwzgledniający wymagania Inwestorów oraz spełniający w.w. założenia. Optycznie powierzchnia została powiększona a wysokiej jakości elementy wykończenia i wyposażenia, pozwoliły stworzyć stylową przestrzeń inspirowaną amerykańskim designem.

Stylowo i nowocześnie w drewnie i szarościach. Aranżacja domu z poddaszem w Różynach pod Gdańskiem

Projekt tego wnętrza został stworzony dla bardzo młodego małżeństwa, na etapie projektu – jeszcze z synkiem w drodze. Klienci chcieli dobrze zagospodarować przestrzeń, odpowiednio zestawić ze sobą preferowane kolory, a także m.in. optycznie podnieść wysokość parteru. Preferencje klientów były sprecyzowane, dzięki temu, udało nam się sprawnie i w niedługim czasie, stworzyć dedykowany i spełniający wymagania, projekt. Efekt osiągnęliśmy spektakularny, szmaragdowa zieleń w salonie, kontrastowe zestawienie bieli i czerni w kuchni, z pewnością nadały temu wnętrzu charakter i styl.

Industrialna nowoczesność domu jednorodzinnego w Borkowie pod Gdańskiem.

Nowa aranżacja i projekt części parteru domu, tworzone były w oparciu i preferencje i określoną stylistykę Inwestorów. Od początku założeniem wspólnym, były ciemne stonowane kolory, minimalizm i spójne harmonijne wnętrze na kanwie nowoczesności. Łazienka zyskała nowy układ funkcjonalny i nową aranżację, a dzięki odpowiedniemu rozmieszczeniu elementów wyposażenia, udało się w niej zaaranżować prysznic.

Nowocześnie, stylowo w beżach i miedzi. Dom parterowy na Kaszubach.

Projekt wnętrza domu został stworzony dla młodego małżeństwa, dwojga kreatywnych i ciekawych osobowości. Udało nam się w całym procesie projektowym uzyskać niezwykle przytulne i ciepłe wnętrze z kominkiem w tle. Inwestorka od samego początku preferowała nowoczesną stylistykę zaakcentowaną kobiecymi detalami. Stworzyliśmy wg. tego- piękną nowoczesną aranżację zaakcentowaną drewnem i miedzią w otoczeniu bieli i beżu.

Industrialny klimat apartamentu w Gdańsku.

Aranżacja tej przestrzeni, to było dla mnie niezwykłe doświadczenie, ponieważ Inwestorzy, a głownie Inwestor, mieli jasno określone cele, dokładnie wiedzieli czego chcą, jak ma to wyglądać i na jakich kolorach się opierać. Udało nam się stworzyć projekt luksusowego wnętrza, zachowany w nowoczesnym stylu z mocną nutą industrialną. Naszym wspólnym zamierzeniem były ciemne kolory, wysokiej jakości elementy wykończenia oraz wyposażenia, a także, adekwatne do potrzeb, zagospodarowanie przestrzeni. Cel został osiągnięty, klienci dokładnie taką aranżację sobie wymarzyli, a ja, po raz kolejny, miałam satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Nowoczesność domu pod Gdańskiem na bazie bieli i szarości.

Projekt wnętrza tego domu to zdecydowanie moja perełka wśród projektów, ogromna duma i satysfakcja. Wraz z klientami, pracowaliśmy nad projektem przez parę miesięcy, nie było początkowo ze strony Inwestorów, jasno określonej stylistyki. To, co jest efektem końcowym, urodziło się i powstało w trakcie całego procesu projektowego. Postawiliśmy na szarość, biel zaakcentowaną nutą glamour i nowoczesnym designem. Projektowaliśmy nową instalację elektryczną, zmienialiśmy cały układ funkcjonalny, szukaliśmy wraz z klientami nowych i unikatowych rozwiązań. Miało być jasno i nowocześnie i efekt ten został z pewnością osiągnięty.